آشنایی با شرکت پلی پارک استار

شرکت با مسئولیت محدود پلی پارک استار در سال 1372 در تهران شروع به فعالیت کرده است. ما فعالیت خود را با تولید لوازم بازی برای محوطه های باز و تهیه انواع امکانات مربوط به پارک‌ها، مجتمع‌های تفریحی، هتل‌ها، مراکز خرید، مهد کودک‌ها و پیش‌دبستانی‌ها شروع کردیم. 

پلی پارک استار در سال 1392 شمسی معادل 2013 میلادی یکی از مجهز‌ترین کارخانه‌های تولید قطعات پلی‌اتیلن را تاسیس کرد. با تکیه بر تجربه‌ای 24 ساله اکنون پلی پارک تبدیل به کارخانه ای بزرگ در مساحتی بالغ بر 10000 متر مربع و بیش از 100 کارمند حرفه‌ای و متخصص و با تجهیزات حرفه‌ای و اتوماتیک شده است. هدف اصلی ما تبدیل شدن به یک برند جهانی در زمینه ساخت لوازم بازی برای کودکان می‌باشد.

امروزه تکنولوژی بسیار پیشرفته است و تلاش اصلی شرکت ما در این سال‌ها تحقیق و توسعه و پیاده‌سازی مداوم می‌باشد. ما سخت مشغول به کار هستیم تا یک سیستم پویا و کارآمد داشته باشیم. اصلی ترین اجزای کار ما توجه ویژه به سلامت کودکان تحت نظر استانداردهای بین‌المللی در تمامی محصولات تولیدی‌مان می‌باشد.

تمام موادی که ما استفاده می‌کنیم غیرسمی می‌باشند. برند پلی پارک استار یک برند معتبر و شناخته شده در سطح داخلی و بین‌المللی می‌باشد. محصولات ما به طرز گسترده‌ای در آپارتمان‌ها، مدارس، هتل‌ها، پارک‌ها، مراکز خرید، مکان‌های عمومی و سایر مکان‌ها در سرتاسر جهان وجود دارد.

محصولات ما به دسته‌های زیر تقسیم می‌شوند:

 1. ​مجموعه بازی پلی اتیلنی
 2. مجموعه بازی جادویی
 3. وسایل بازی مدرن
 4. ست های تندرستی پلی اتیلنی
 5. راپ ادونچر
 6. تکانه تعادلی فنری
 7. تاب و الاکلنگ
 8. سرسره
 9. المان و تندیس پلی اتیلنی
 10. محصولات ویلایی
 11. مجموعه بازی بدون فلز
 12. مجموعه بازی مهدکودکی

فرهنگ سازمانی شرکت

هدف پلی پارک استار: معرفی مستقل، رضایت مشتری، خودآموزی

هدف دست یافتنی پلی پارک استار: تبدیل شدن به یک برند جهانی مشهور در زمینه‌ی تولید لوازم بازی کودکان - تحقق فعالیت یک قرن

اصل هدایت پلی پارک استار: مقدمه قبل از توسعه، چالش قبل از دست‌یابی

وظیفه‌ی پلی پارک استار: در نظر گرفتن این‌که کودکان در تمام دنیا باید از محصولات پلی پارک استار لذت ببرند

سیاست پلی پارک استار: ارتقا تکنولوژیک این صنعت بازاریابی را نیز به ارمغان خواهد آورد. شناخت استعدادهای بین المللی و برند

روحیه‌ی پلی پارک استار: پلی پارک استار هرگز فراموش نمی‌کند که کار کند تا سردمدار عصر خودیش باشد و به طور مداوم وارد میادین جدید و بازارهای جدید شود.

ارزش‌های پلی پارک استار: اولویت اصلی ما مردم می‌باشد. مدیریت کامل به همراه علم و مشارکت زندگی را بهتر می‌سازد

پلی پارک استار

آدرس شرکت: شهرقدس - انتهای خیابان امامزاده - خیابان توانبخشی - نبش کوچه ایران ترافیک - پلاک ۱ - شرکت پارک سبز اریکه ایرانیان
کد پستی 3114853152
تلفن 7-46079705
شماره موبایل های واحد فروش:
09129643520
09129643521
09129643522