مجموعه مدیریتی شرکت با بیش از 30 سال سابقه در زمینه تولید تجهیزات شهربازی و مبلمان شهری، از سال 1393 با ثبت شرکت پارک سبز اریکه ایرانیان (برند پلی پارک استار) فعالیت های خود را در بحث تولید مجموعه های بازی پلی اتیلنی، دستگاه های بدنسازی، تاب و الاکلنگ و انواع سازه های مدرن (OutDoor) مربوط به پارک‌ها و نیز انواع محصولات خانگی و مهدکودکی (InDoor) مناسب برای مجتمع‌های مسکونی و تجاری، هتل‌ها، مراکز خرید، مهد کودک‌ها و پیش‌دبستانی‌ها، به صورت متمرکز ادامه داد.

با تلاش های شبانه روزی پرسنل جوان و متخصص شرکت و با تکیه بر تجربه های مدیریتی و سرمایه گذاری های گسترده، یکی از هدفمندترین و مجهزترین مجموعه های تولیدی در سطح کشور شکل گرفت. در حال حاضر پلی پارک استار با دو کارخانه مجهز و تحت نظارت سازمان استاندارد ایران در حال تولید جدیدترین و با کیفیت ترین محصولات می باشد. هدف اصلی ما تبدیل شدن به یک برند جهانی در زمینه طراحی و ساخت لوازم پارکی و خانگی است.

تلاش اصلی شرکت ما در این سال‌ها تحقیق و توسعه و ایجاد تغییرات مداوم در راستای بهبود محصولات و افزایش راندمان ها بود. ما سخت مشغول به کار هستیم تا با ایجاد یک سیستم پویا و کارآمد همگام با بزرگترین شرکت های دنیا و جدیدترین تکنولوژی ها حرکت کنیم. رسالت اصلی ما توجه ویژه به سلامت و سرگرمی کودکان و نوجوانان و ایجاد بستری مناسب برای فعالیت های ورزشی سایر گروه ها تحت استانداردهای بین‌المللی است.

محصولات ما به دسته‌های زیر تقسیم می‌شوند:

  1. ​مجموعه بازی پلی اتیلنی
  2. دستگاه های بدنسازی
  3. تاب و الاکلنگ
  4. وسایل بازی مدرن
  5. محصولات مهدکودکی و خانگی
  6. تکانه تعادلی فنری
  7. تاب و الاکلنگ

فرهنگ سازمانی شرکت

هدف پلی پارک استار: معرفی مستقل، رضایت مشتری، خودآموزی

هدف دست یافتنی پلی پارک استار: تبدیل شدن به یک برند جهانی مشهور در زمینه‌ی تولید لوازم بازی کودکان - تحقق فعالیت یک قرن

اصل هدایت پلی پارک استار: مقدمه قبل از توسعه، چالش قبل از دست‌یابی

وظیفه‌ی پلی پارک استار: در نظر گرفتن این‌که کودکان در تمام دنیا باید از محصولات پلی پارک استار لذت ببرند

سیاست پلی پارک استار: ارتقا تکنولوژیک این صنعت بازاریابی را نیز به ارمغان خواهد آورد. شناخت استعدادهای بین المللی و برند

روحیه‌ی پلی پارک استار: پلی پارک استار هرگز فراموش نمی‌کند که کار کند تا سردمدار عصر خودیش باشد و به طور مداوم وارد میادین جدید و بازارهای جدید شود.

ارزش‌های پلی پارک استار: اولویت اصلی ما مردم می‌باشد. مدیریت کامل به همراه علم و مشارکت زندگی را بهتر می‌سازد

پلی پارک استار

آدرس شرکت: شهرقدس - انتهای خیابان امامزاده - خیابان توانبخشی - نبش کوچه ایران ترافیک - پلاک ۱ - شرکت پارک سبز اریکه ایرانیان
کد پستی 3114853152
تلفن: 021 460 79 705
شماره موبایل های واحد فروش: 09129643520 - 09129643521 - 09129643522